Home / Kryesoret / Dimovski: Krahasimi i Ejup Alimit është provokim

Dimovski: Krahasimi i Ejup Alimit është provokim

Por deputeti i VMRO-DPMNE-së Ilija Dimovski, krahasimin e deputetit të BDI-së Ejup Alimi e quajti provokim dhe krahasim të ulët.

Ky krahasim është i ulët provokues dhe jokorrekte për ndërtimin e marrëdhënieve ndërnjerëzore, religjioze e ndëretnike, deklaroi Dimovski.

Sipas tij problemi është në thelbin e jo në titullin e siç tha ai platformës së Tiranës.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *