Home / Lajme / Maqedoni / Ditëlindja e gjashtë e “Ivanov Shkollës për liderë – Asociacioni Alumni”

Ditëlindja e gjashtë e “Ivanov Shkollës për liderë – Asociacioni Alumni”

Ivanov shkolla për liderë – Asociacioni Alumini (ISLAA), projekt i iniciuar nga presidenti Gjorge Ivanov, sot do ta festojë ditëlindjen e gjashtë.

Në ngjarjen që do të mbahet sonte në Shkup, do të marrin pjesë presidenti Ivanov, përfaqësues të kabinetit të tij nga organet e administratës shtetërore, trupi diplomatik, sektori akademik, si dhe sponsor dhe mbështetës të Asociacionit.

Gjithashtu lexo

Mot me diell me erë të dobët deri në mesatare

Moti sot në Maqedoni do të jetë kryesisht me diell dhe i ngrohtë me erë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *