Home / Kryesoret / Djali i Mijalkovit me grupin e parë hynë në Parlament për të rrahur deputetët

Djali i Mijalkovit me grupin e parë hynë në Parlament për të rrahur deputetët

Në rrjetet sociale po shpërndahet një fotografi të cilën e ka konfirmuar edhe tv Telma, e cila njoftoi se në grupi i parë të protestuesve që ka hyrë dje në parlament ishte i biri i Sasho Mijalkov.

Gjithashtu lexo

Mot me diell me erë të dobët deri në mesatare

Moti sot në Maqedoni do të jetë kryesisht me diell dhe i ngrohtë me erë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *