Home / Lajme / Rajon / “Do të të vras”, i riu nga Fieri i nxjerr thikën të atit por e pëson vetë

“Do të të vras”, i riu nga Fieri i nxjerr thikën të atit por e pëson vetë

Dhuna në familje është shndërruar në një fenomen shqetësues në shoqërinë shqiptare e çdo ditë e më shumë po rriten rastet ku babai dhunon vajzën, djalin, apo edhe e anasjellta.

Këtë herë kemi të bëjmë me një 28-vjeçar nga Fieri, i cili pas debateve e sherreve të shumta në shtëpi ka kanosur të atin, duke i nxjerrë thikën e duke e kërcënuar se do ta vrasë.

I gjendur nën presion, i ati e ka denoncuar në polici dhe si rrjedhojë Arbër Haxhiaj është arrestuar. Ai akuzohet për dhunë në familje.

Gjithashtu lexo

Vdes ish-kryeministri Bajram Rexhepi – (VIDEO)

Ish- kryeministri i Kosovës, Bajram Rexhepi ka ndërruar jetë pas një sëmundje për të cilën …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *