Home / Lajme / Rajon / Donald Lu i shkon në zyrë Lulzim Bashës

Donald Lu i shkon në zyrë Lulzim Bashës

Ambasadori i SHBA-së në Tiranë, Donald Lu është duke zhvilluar një takim me kreun e PD-së Lulzim Basha.

Takimi mes tyre vjen menjëherë pas protestës paqësore dhe masive të organizuar nga opozita në të gjithë Shqipërinë.

Gjithashtu takimi mes Lu dhe Bashës, bëhet një ditë para mbërritjes në Tiranë të të dërguarve nga Brukseli, për të zgjidhur krizën politike në Shqipëri.

Gjithashtu lexo

Digjet një Audi Q7

Në rrethana ende të pasqaruara është djegur një veturë e tipit “Audi Q7”në qytetin e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *