Home / Shëndeti / Doni dhëmbë ekstrem të bardhë? Shumë e lehtë, ja çfarë ju duhet

Doni dhëmbë ekstrem të bardhë? Shumë e lehtë, ja çfarë ju duhet

Janë në pyetje dy preparate dhe ju do të keni dhëmbë ekstrem të bardhë për vetëm disa minuta,

Shafrani i Indisë dhe vaji i kokosit janë preparatet të cilat do t’ua kthejnë shkëlqimin dhëmbëve për vetëm disa minuta.

E gjitha çfarë duhet të bëni është që këto dyja t’I përzieni dhe të krijoni një pastë që do t’i fërkoni dhëmbët me të për 5 minuta.
Më pas shpërlani gojën me ujë të vakët dhe shihni rezultatet

Gjithashtu lexo

10 të famshmit që nuk arritën t’i përmbushin standardet e bukurisë në Hollywood (Foto)

Shumë të famshëm duhet t’i përshtaten paraqitjeve të tyre në një kornizë strikte të Hollywoodit …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *