Home / Lajme / Maqedoni / Droni mbi Strugë me foton e Ziadin Selës (FOTO)

Droni mbi Strugë me foton e Ziadin Selës (FOTO)

Ne ndeshjen futbollistike ndermjet KF “Struga-Trim&Lum;” nga Struga dhe KF “Liria”nga Kranja e Prespes eshte ngritur fotoja e heroit te ngjarjeve te pergjakshme ne Parlamentin e Maqedonise kryetarit te LR-PDSH Ziadin Sela, raporton ina-online.net.

Fotografitë i ka bërë korrespondenti i agjencisë nga Struga Mehmet Latifi.

TEMAT:

Gjithashtu lexo

Starnawski përsëri zhytet në Matkë

Zhytësi i famshëm speleologjik, Krzysztof Starnawski nga Polonia, së bashku me ekip të zhytësve vendas …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *