Home / Lajme / Kronika e zezë / Dy persona rrëmbejnë një femër

Dy persona rrëmbejnë një femër

Është raportuar për dhunë nga dy të dyshuar në Pejë ndaj viktimës femër.

Ankuesi ka informuar se dy të dyshuar kanë futur me forcë viktimën femër në një veturë dhe janë larguar në drejtim të panjohur.

Njëri nga të dyshuarit bashkë me viktimën është paraqitur në Stacionin policor dhe i njëjti me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje.

Kurse i dyshuari i dytë gjendet në arrati.

Gjithashtu lexo

Aksidentohet një 9 vjeçarë – (VIDEO)

Në udhëkryqin e fshatit Bogovinë të dielën  rreth orës 9.40 minuta ka ndodhur një aksident …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *