Home / Sport / Dybala dridh Juventusin: Mesazh Barcelonës dhe Realit (Foto)

Dybala dridh Juventusin: Mesazh Barcelonës dhe Realit (Foto)

Paulo Dybala është i gatshëm që të largohet nga Juventus për të kaluar në Barcelonë ose Real Madrid

Sulmuesi i Juventusit, Paulo Dybala ka kërkuar nga agjenti i tij, Pierpaolo Triulzi që të mundësojë kalimin e tij në Barcelonë ose Real Madrid.

Lojtari dhe agjenti i tij besojnë se më e mira për të do të ishte largimi nga Juventus, për t’u transferuar në La Liga, pavarësisht interesimit të skuadrave të mëdha angleze, Manchester United, City dhe Chelsea.

Ai dëshiron që Juventus të bëjë të qartë çmimin e tij, në mënyrë që Barcelona dhe Real Madrid të jenë të gatshme për të paguar shumën që kërkon ‘Zonja e Vjetër’, shkruan Mundo Deportivo.

Gjithashtu lexo

Osmani: Bëmë gabime në mbrojtje, do të ndryshojmë në lojën e ardhshme

Trajneri i Shkëndijës së Tetovës, Qatip Osmani nuk e ka përjetuar mirë humbjen nga Milani. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *