Home / Lajme / Botë / Dyvjeçarja bëhet sikur po ndahet me të dashurin, përmes telefonit lodër (Video)

Dyvjeçarja bëhet sikur po ndahet me të dashurin, përmes telefonit lodër (Video)

Mila nga Britania e Madhe është filmuar teksa pretendonte se po përleshet me të dashurin e imagjinuar, madje duke përdorur telefonin lodër.

Megjithëse është vetëm dyvjeçare, shfaqet shumë e rreptë dhe duket sikur nuk frikësohet nga askush.

“Çfarë po bën, unë të pashë. Shkove në park me të, jam shumë e mërzitur. Më kurrë nuk duhesh të shihesh me të”, dëgjohet duke thënë Mila gjatë mosmarrëveshjes.

Kjo bisedë qesharake ka bërë xhiro në rrjetet sociale duke marrë shumë pëlqime dhe komente.

“Sjelljet e saj kur të rritet, do të jenë më të ashpra se të shumë grave”, është një koment.

Gjithashtu lexo

Sulmi në Barcelonë, shqiptarja filmon ndalimin e të dyshuarit: Shpëtova për 50 sekonda

Një shqiptare, punonjëse e një dyqani në vendngjarje ka filmuar dhe dëshmuar të gjithë ngjarjen …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *