Home / Kryesoret / E hëna 1 maji ditë jo pune për të gjithë qytetarët

E hëna 1 maji ditë jo pune për të gjithë qytetarët

Dita e punës 1 maji (e hënë) është ditë jo pune për të gjithë qytetarët e Republikë së Maqedonisë, njoftoi Ministria e Punës dhe Politikës Sociale.

Ministria e Punës dhe Politikës Sociale të gjithë qytetarëve të Republikës së Maqedonisë ua uron festën.

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *