Home / Lajme / Maqedoni / E mbyti me sëpatë qenin në mes të Shkupit se lehte shumë (Video)

E mbyti me sëpatë qenin në mes të Shkupit se lehte shumë (Video)

Se Maqedonia është vend i çuditshëm vërtetohemi çdo ditëë.

Këtë e tregon edhe video e tmerrshme që shpërndahet në rrjetet sociale ku shihet një qen i ngordhur, i rrethuar me shumë gjak.

Aktori Visar Vishka ka shkruar ”Rri në kafe, vjen një manjak me sëpatë dhe me gjakftohtësi e mbyt qenin që ishte i shtrirë në tokë.”, shkruan Telegrafi Maqedoni.

Të pranishmit ishin të shqetësuar shumë nga kjo pamje.

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *