Home / Sport / E pabesueshme çfarë ka vendosur Allegri para ndeshjes me Barcelonën

E pabesueshme çfarë ka vendosur Allegri para ndeshjes me Barcelonën

Max Allegri ka befasuar me një vendim të tij pak ditë para ndeshjes së kthimit kundër Barcelonës në çerekfinalen e Ligës së Kampionëve.
Max Allegri ka befasuar tifozët e Juventusit me formacionin e paralajmëruar për ndeshjen kundër Pescaras në Serie A, të shtunën.

Përkundër faktit se të mërkurën do ta zhvillojnë duelin e kthimit kundër Barcelonës në Ligën e Kampionëve, Allegri do të luajë me sulmin më të fortë.

“Dybala, Higuain e Mandzukic do të luajnë në sulm.

Kurse, një dyshim e kam tek Cuadrado”, deklaroi Allegri, përcjell “lajmi.net”.

Në vend të Cuadrados pritet të luajë Mario Lemina.

Gjithashtu lexo

Minutat e para të Neymarit ndaj Toulouse: Përlotet, driblon bukur, godet shtyllën dhe në fund shënon gol (Foto/Video)

Fillimi i ndeshjes së Neymarit me Paris Saint Germainin ndaj Toulouse ka nisur me emocione …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *