Home / Kryesoret / E përmirësuar: Personi i gjakosur dhe i cili u tërhoq zvarrë nga protestuesit është Damian Mançevski (FOTO)

E përmirësuar: Personi i gjakosur dhe i cili u tërhoq zvarrë nga protestuesit është Damian Mançevski (FOTO)

Më herët u njoftua se personi që ishte i shtrirë në dysheme i mbuluar në gjak, se ishte Ziadin Sela, por tani konfirmohet se ai është Damian Mançevski.

Informacionet se ishte Sela, është përshkak se pasi fytyra e tij ishte e mbuluar me gjak dhe ishte e rëndë për tu identifikuar, shkruan TetovaSot.

Bëhet fjalë për deputetin e LSDM-së, Damian Mançevski

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *