Home / Kuriozitete / E tallnin në gjimnaz, ja si hakmerret ajo tani (FOTO)

E tallnin në gjimnaz, ja si hakmerret ajo tani (FOTO)

Një modele dhe fituese e vendit të dytë në Miss Rusia ka treguar se në periudhën kur ishte në gjimnaz, shokët dhe shoqet e klasës e tallnin atë, duke e quajtur atë të shëmtuar.

Anastasia Reshetova thotë se shoqëria nuk e pëlqente atë përshkak të gjatësisë dhe se kishte një nofull të dalë.

Por tani modelja 20 vjecare konsiderohet si një nga femrat më të bukura të vendit. Fotografitë e mëposhtëme janë një formë “hakmarrjeje” e Anastasias, e cila duket thjesht mahnitëse dhe e parezistueshme.

Gjithashtu lexo

Ky është një prej gjarpërinjve më të pakapshëm në botë

Pas një kërkimi 64-vjeçar të shkencëtarëve në Brazil gjarpri më i pakapshëm në botë është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *