Home / Lajme / Maqedoni / E vërteta e madhe për “Iliridën” (Video)

E vërteta e madhe për “Iliridën” (Video)

Maqedonia e lashtë dhe ajo e sotme… Një udhëtim që zbulon të vërtetat, rrënjët, deformimet.

Cila është lidhja mes Maqedonisë së lashtë dhe asaj të sotme? Si manipulohet historia? Gazetari Marin Mema sjell një investigim në qendrat kryesore. Çfarë fsheh nëntoka e tyre?

Ndiqni videon e Marin Memës së Top Channel, e plota që sjell të vërtetat e jashtëzakonshme!

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *