Home / Kryesoret / Edhe i dyshuari i PSP-së në rastin “Titanik” pjesëmarrës në tarzirat e Kuvendit

Edhe i dyshuari i PSP-së në rastin “Titanik” pjesëmarrës në tarzirat e Kuvendit

Në ndërtesën e Kuvendit ku u sulmuan në mënyrë brutale deputetët e shumicës parlamentare, gazetarë dhe të punësuar në Kuvend ishte edhe Munir Pepiq, i punësuar në agjencionin për kundërzbulim.

Ai, sipas portali Libertas, ka qën brenda në Kuvend me armë dhe me legjitimim zyrtar, edhe pse nuk ka qenë në detyrë. Dëshmitarët okularë thonë se Pepiq është parës duke godur deputetin Pavle Bogoevski.

Përndryshe ai është i dyshuar në  rastin “Titanic” të  PYSP-së në kohën kur ka qenë i punësuar në stacionin policor në Beko, shkruan Libertas.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *