Home / Kryesoret / Edhe maca e pret mjekun në “Ndihmën e Shpejtë” në Tetovë (FOTO)

Edhe maca e pret mjekun në “Ndihmën e Shpejtë” në Tetovë (FOTO)

Pasi pacientët presin me orë të tëra në “Ndihmën e Shpejtë” në  mungesë të mjekëve apo përgjumjen e tyre, mbrëmë është parë edhe një macë e “sëmurë” e cila kishte shkuar për tu kontrolluar.

Por siç shihet maca ka pritur me shumë gjatë sa që është alivanosur dhe siç shihet ajo ka pasur dhimbje barku dhe ka  vazhduar të vuajë e “sëmurë” dhe ka qëndruar aty, shkruan Tetovasot

Nuk dihet nëse e ka marrë ndihmën apo jo, por deri në këto momente nuk kemi informacione se çka ka ndodhur me macën në Ndihmën e Shpejtë.

 

Gjithashtu lexo

Stejt Departamenti: Qeverisja e VMRO-së ka nxitur diskriminim fetar në Maqedoni

Grupet religjioze në Maqedoni vlerësojnë se ish-Qeveria e VMRO-DPMNE-së e ka favorizuar Kishën Ortodokse – …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *