Home / Lajme / Rajon / Edi Rama luan “futboll” me Lulzim Bashën (FOTO)

Edi Rama luan “futboll” me Lulzim Bashën (FOTO)

Mbrëmë Juventusi ka dërmuar Barcelonën.

Në çerekfinalen e Ligës së Kampionëve, Zonja e Vjetër ka shënuar 3 gola ndaj Katalunasve.

Menjëherë pas ndeshjes kanë plasur shakatë në rrjetet sociale dhe jo vetëm kaq.

Ka qenë kryeministri shqiptar Edi Rama, i cili ka luajtur “futboll” me kundërshtarin e tij politik Lulzim Bashën, transmeton Klan Kosova.

Rama ka ironizuar më Bashën, duke iu referuar rezultatit të kësaj ndeshjeje.

Ai ka publikuar një fotografi të Bashës, kinse ai i fton të gjithë tifozët e Barcelonës të futen tek shatori i Partisë Demokratike dhe të mos dalin nga aty deri kur të përsëritet ndeshja.

17884090_10154647038766523_5251728238580523252_n

Gjithashtu lexo

Emigranti shqiptar gjen portofolin me dollarë në New York dhe ia dorëzon të zonjës

Një emigrant nga Dibra e Madhe, i cili jeton në Staten Island, Nju Jork, ka …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *