Home / Sport / EKSKLUZIVE: Zidane do të shkarkohet, ja kush do jetë zëvendësuesi i tij! (FOTO)

EKSKLUZIVE: Zidane do të shkarkohet, ja kush do jetë zëvendësuesi i tij! (FOTO)

Zinedine Zidane pritet të largohet nga Reali i Madridit në fund të sezonit.

Ndërkohë Florentino Perez nuk ka qëndruar duarkyq i cili është duke menduar të gjej zëvndësusin e francezit, shkruan “Transferimet.com”.

Është e përditshmja spanjolle “AS” e cila pretendon se Zidane do të shkarkohet nga posti i trajnerit të Real Madridit nëse legjenda franceze gjatë këtij sezoni nuk arrin të fitojë minimalisht një trofe.

Sipas këtij raporti, Zizu së bashku me humbjen në “El Clasico” ka humbur edhe besimin e presidentit Florentino Perezit.

Askush nuk e priste por trajneri aktual i Kombëtares gjermane, Joachim Loë po shihet si zëvendësuesi ideal i Zidanes te Real Madrid.

Gjithashtu lexo

Ylli i Shkëndijës: Nuk kemi çfarë të humbasim ndaj Milanit

Ardian Cuculi ka thënë se Shkëndija do të tentojë të bëjë lojën e saj dhe …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *