Home / Kryesoret / EKSLUZIVE: Bdi dhe Pdsh do të bashkëpunojnë për zgjedhjet lokale

EKSLUZIVE: Bdi dhe Pdsh do të bashkëpunojnë për zgjedhjet lokale

Eksluzive Bdi dhe Pdsh do të bashkëpunojnë për zgjedhjet lokale 2017, sipas deklaratave që tha sot nënkryetari i Bdi-së Nevzat Bejta dhe deklarata e kryetarit të Pdsh-së Menduh Thaçi janë pak të ngjashme dhe lindin mundësitë e bashkëpunimit midis këtyre dy partive./Tv Koha

Nëse ndodh ky bashkëpunim ather shum komuna do të fitohen nga Bdi dhe Pdsh dhe do të jetë një kualicion serioz kundrejt partive tjera./Tv Koha

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *