Home / Lajme / Eksperti italian publikon tiketin e ditës, luani dhe fitoni para me të

Eksperti italian publikon tiketin e ditës, luani dhe fitoni para me të

Gjatë ditës së sotme do të zhvillohen disa kampionate.

Stefano Palmieri, ekspert që bën parashikimet në median sportive italiane “Calcio Mercato” jep këtë sugjerim:

Inter-Napoli 1X/gol (koeficienti 2.20)
Bologna-Udinese gol (1.68)
Cagliari-Pescara  3+ (1.32)
Crotone-Milan over 3+  (1.70)
Genoa-Chievo 1 (1.68)
Middlesbrough-Manchester City 2 (1.28)

Gjithashtu lexo

Tifozët shqiptarë nga Tetova pushtojnë rrugët e Milanos, çfarë po ndodh para ndeshjes? (VIDEO)

Grupimi i tifozëve të Shkëndijes, “Ballistët” që shquhen edhe si një nga tifozeritë më të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *