Home / Lajme / Maqedoni / Ekspozitë me rastin e 25-vjetorit të pavarësisë monetare të Maqedonisë

Ekspozitë me rastin e 25-vjetorit të pavarësisë monetare të Maqedonisë

Në Galerinë e Arit në NLB Banka SHA Shkup sonte do të hapat ekspozita me rastin e 25-vjetorit të pavarësisë monetare të Republikës së Maqedonisë.

Ekspozita është organizuar nga Banka Popullore e Republikës së Maqedonisë në bashkëpunim me Muzeun Popullor të Sllovenisë dhe do ta hapë guvernatori i BPRM-së Dimitar Bogov dhe ambasadori i Sllovensië, Millan Jazbec

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *