Home / Showbiz / Elvana Gjata ‘ngjitet’ në Hollywood (Foto)

Elvana Gjata ‘ngjitet’ në Hollywood (Foto)

Këngëtarja Elvana Gjata duket se është gati të publikojë projektin me të cilin do të debutojë në tregun ndërkombëtar.

Elvana këto ditë ka publikuar imazhe nga fotosesioni të cilin e ka realizuar në bashkëpunim me profesionistë të cilët kanë punuar me emra të njohur, shkruan lajmi.

Hollywoodi është ëndrra e çdo artisti, e këtë gjë duket se Elvana është gati ta bëjë realitet dhe do tu bashkohet Ritës, Duas, Bebes dhe Erës.

E neve na mbetet të presim dhe të shohim se me çfarë projekti do të na befasojë këngëtarja.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *