Home / Lajme / Enca zbulon të dashurin, ja si është ai (Foto)

Enca zbulon të dashurin, ja si është ai (Foto)

Deri më tani ajo është një nga këngëtaret beqare më të përfoluara.

Enca është përfolur për një lidhje të mundshme me reperin Noizy, por gjithçka u shua pas ndarjes së saj nga OTR.

Por në lojë është futur deh Françeska Jaçe ish banorja e Big Brpther, e nominuar si nëj partnere e mundshme e Encës.

Këngëtarja ka turbulluar ujrat deh ka shtuar më tepër dyshimet për një lidhje të saj pas postimit të fundit. Pa fund thirrje të humbura në tel dhe “ I dashur posesiv”-shkruan Enca. Kush të jetë ai që e kërkon kaq shumë këngëtaren.]

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *