Home / Lajme / Maqedoni / Era e sjell stilin, të tjerat e marrin! (Foto)

Era e sjell stilin, të tjerat e marrin! (Foto)

Era Istrefi njihet për stilin e saj unik.

Ajo tashmë është rikthyer si një model për shumë emra të njohur të cilët e kopjojnë, shkruan lajmi.net

Së fundmi, Era u paraqit me gërsheta.

E tani pas saj, me stil të njëjtë janë paraqitur edhe Adea Pula dhe Arilena Ara.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *