Home / Showbiz / Eskalon biseda mes Shkëndijes dhe një mashkulli, ai e ofendon rëndë (Foto)

Eskalon biseda mes Shkëndijes dhe një mashkulli, ai e ofendon rëndë (Foto)

Shkëndije Mujaj është njëra nga këngëtaret e cila shumë shpesh provokon fansat e saj.

Por këtë herë gjërat si duken nuk kanë shkuar edhe aq mirë, transmeton Gazeta Express.

Ajo së fundmi në profilin e saj në Instastory ka publikuar një bisedë aspak të këndshme.

Shkëndija publikon atë çfarë i thotë një mashkull asaj. Për më shumë shikoni fotografitë./Gazeta Express/

Gjithashtu lexo

Gjyste Vulaj në probleme, ja çfarë i ndodhë çdo natë me… (Foto)

Ajo është ndër këngëtaret të cilës i mbahen mend mbrëmjet dhe atmosfera që arrin ta …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *