Home / Showbiz / Fansja shpërtheu në lot në koncertin e Kides (Video)

Fansja shpërtheu në lot në koncertin e Kides (Video)

Të shtunën e kaluar, Kida mbajti koncert në sheshin Zahir Pajaziti në Prishtinë, lidhur me koncertin e saj Mirage ju sjell detaje interesante.

Ekipi i Mirage ka qenë në koncertin e Kidës mbajtur të shtunën e kaluar në shesh, e cila mblodhi një publik në numër të madh.

Shikoni videon e mëposhtme dhe mësoni se kush ishte fansja, e cila shpërtheu në lot në koncertin e Kidës.

 

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *