Home / Kryesoret / Fazliu: Ja plani i PDSH për dalje nga kriza (VIDEO)

Fazliu: Ja plani i PDSH për dalje nga kriza (VIDEO)

Anëtari i Kryesisë dhe zëdhënësi i PDSH-së, Bekim Fazliu ka qenë i ftuar në emisioin “Fol Tash” në TV Koha.

Ai ka folur për zhvillimet e fundit në vend dhe rolin e partisë së tij në këtë ngërç politike. Ish-deputeti tha se PDSH do ta mbështes çdo tentim për zhbllokim të krizës politik.

Gjatë emisionit Bekim Fazliu ka treguar se si PDSH veproi në rastin e Brodecit. Zëdhënësi i PDSH-së foli edhe për rezultatin në zgjedhjet e fundit.

Gjithashtu lexo

Lojtarët e Fenerbahçes vizitojnë Spitalin “Istanbul Medica”

Në zyrat e spitalit Istnabul Medica në Shkup sot kanë qëndruar për vizitë përfaqësues të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *