Home / Lajme / Femra, ky është trendi i sandaleve për këtë vit (FOTO)

Femra, ky është trendi i sandaleve për këtë vit (FOTO)

Një sezon tjetër, një grumbull tjetër i këpucëve.

Mbase ka ardhur koha t’i largoni çizmet nga raftet tuaja. Sipas revistës Elle.com, ku për çdo vit i sjellin trendet e fundit për çdo stinë, këtë herë i kanë sjellë modelet më të reja të këpucëve dhe sandaleve për këtë pranverë, përcjell Koha.net.

Modele nga Maria Grazia Chiuri, Christian Dior, J’Adior, Demna Gvasalia, Anthony Vaccarello, Celine dhe Chanel, këto janë sandalet që do të jenë trend këtë stinë.

Gjithashtu lexo

Bajram Rexhepi një burrështetas i guximshëm – (FOTO & VIDEO)

Homazhe për nder të të ndjerit Bajram Rexhepi janë zhvilluar në hollin e Kuvendit të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *