Home / Kryesoret / FFM ka ngritur padi: KF Shkupi do te denohet per shkak te ngritjes se flamurit te “Shqiperise se madhe”

FFM ka ngritur padi: KF Shkupi do te denohet per shkak te ngritjes se flamurit te “Shqiperise se madhe”

Ne ndeshje e djeshme te fudbollit ne mes klubit Shkupi dhe Vardar u ngrit me dron flamuri i “Shqiperise se madhe”, ky gjest nga tifozet e Shkupit i ka terbuar shume Maqedonasit duke reaguar ashper nga ky akt.

“Makedonski Sport” ka kuptuar se FFM do te mare masa kunder klubit te Çairit per shkak te dronit.

Gjithashtu lexo

Nga shtatori çerdhet me dy ndërrime, ja oraret

Nga shtatori çerdhet do të fillojnë të punojnë me dy ndërrime. Kështu njoftoi sot ministra …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *