Home / Lajme / Rajon / Fier, furgoni me pasagjerë përplaset me trafikndarësen

Fier, furgoni me pasagjerë përplaset me trafikndarësen

Një aksident automobilistik ka ndodhur këtë mëngjes në aksin rrugor Fier – Ballsh.

Një furgon me pasagjerë i linjës Fier – Ballsh është përplasur me trafikndarësen dhe për pasojë ka pësuar dëme materiale.

Fatmirësisht, asnjë nga pasagjerët nuk ka pësuar dëmtime. Shkak i aksidentit ka qënë terreni i lagësht në rrugë, njofton Neoalb.

1 / 3

 

Gjithashtu lexo

Vdes ish-kryeministri Bajram Rexhepi – (VIDEO)

Ish- kryeministri i Kosovës, Bajram Rexhepi ka ndërruar jetë pas një sëmundje për të cilën …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *