Home / Showbiz / Fjolla Morina bëhet horë nga motra (VIDEO)

Fjolla Morina bëhet horë nga motra (VIDEO)

Fjolla Morina, është njëra ndër këngëtaret më seksi të skenës shqiptare.

Ajo së fundmi ka qenë e ftuar në emisionin Express Rozë, ku ka folur rreth jetës dhe karrierës së saj.

Se si e ka bërë horë motra Fjollën, e kuptoni duke klikuar në videon e mëposhtme.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *