Home / Showbiz / Fjolla Morina nuk heziton të flet për ndërhyrjet kirurgjike (VIDEO)

Fjolla Morina nuk heziton të flet për ndërhyrjet kirurgjike (VIDEO)

Fjolla Morina, është njëra ndër këngëtaret më seksi të skenës shqiptare.
Ajo së fundmi ka qenë e ftuar në emisionin Express Rozë, ku ka folur rreth jetës dhe karrierës së saj.

Ndër të tjera, ajo ka folur edhe për ndërhyrjet kirurgjike që i ka bërë.

Se çfarë ka thënë më shumë për to, e mësoni duke klikuar në videon e mëposhtme.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *