Home / Showbiz / Fjolla pa të brendshme në Express Rozë (VIDEO)

Fjolla pa të brendshme në Express Rozë (VIDEO)

Fjolla Morina, njihet si njëra ndër këngëtaret me asetet më seksi.

Ajo së fundmi ka qenë e ftuar në intervistën e gjatë të emisionit më të shikuar në vend, Express Rozë, ku ka folur rreth jetës dhe karrierës së saj.

Intervistën me Fjollën mund ta ndiqeni në videon e mëposhtme.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *