Home / Showbiz / Flori Mumajesi na paska gënjyer të gjithëve për… (Foto)

Flori Mumajesi na paska gënjyer të gjithëve për… (Foto)

Producenti ë shtë vënë në qendër të lajmeve rozë së fundmi për një lidhje të mundshme me Liberta Spahiun.

Por Flori nuk ka preferuar të flasë rreth kësaj cështjeje duke e fokusuar vëmëndjen në dicka tjetër. Ai vetëm pak ditë më parë nëpërmejt një fotoje lajmëroi ndarjen nga bashkëpunëtori i tij i vjetër Dj Vick Kraja.

Ndërsa në postimin e fundit me grupin e Threedots Flori shprehet se janë gati për të nisur sezonin veror 2017 dhe surprizë pjesë e skuadrës është edhe Vicky. Nuk kishte si të mungonte “bletushja” në atmosferwn e Threedots.intv.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *