Home / Kuriozitete / Foshnja që lindi 3 muaj e gjysmë para kohe, ja si duket sot 1 vjeç

Foshnja që lindi 3 muaj e gjysmë para kohe, ja si duket sot 1 vjeç

Video e mëposhtme tregon një foshnje që një vit më parë erdhi në jetë 3 muaj e gjysmë para kohe.

Foshnja e vogël, arriti të mbijetojë falë kujdesit mjekësor.

Sot ai është 1 vjeç dhe mamaja është shumë e lumtur.

Shihni videon se si duket ai në moshën 1-vjeçare.

Gjithashtu lexo

Kërcen mbi 110 litarë, thyen rekord botëror – (VIDEO)

Vajza nga shkolla fillore në Pekin, ka thyer rekordin botëror. Ajo ka kërcyer 110 herë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *