Home / Kuriozitete / Fotografia që po habit gjithë botën

Fotografia që po habit gjithë botën

Është hedhur në internet një fotografi bizare, ku adoleshentja që shfaqet në të, duket sikur i ka dy fytyra.

Në shikim të parë, gjithçka është në rregull, por nëse fokusoheni te pasqyra, mund ta vëreni se nuk i shihet koka.

“Nuk kemi si të e injorojmë faktin, se imazh i saj po i buzëqesh nga prapa”, është një nga komentet që ka marrë më së shumti pëlqime.

Madje, shumë e kanë konsideruar rastin si editim, apo aktivitet të pazakontë që ka mundur të ndodhë me këtë çift.

Natyrisht nuk eshte pasqyre mbrapa dhe nuk eshte e njejta foto Shihni flokun mbi sup

Gjithashtu lexo

Me këtë aksident që i ka ndodhur këtij burri me skuter – nuk di njeriu a duhet të qeshë, apo t’i vije keq (Video)

Ditë më parë është publikuar një video ku shihet një burrë i cili vet-aksidentohet me …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *