Home / Kryesoret / Garip Kaba: Sela po mbahet peng nga dy persona në një nga zyrat e Parlamentit

Garip Kaba: Sela po mbahet peng nga dy persona në një nga zyrat e Parlamentit

Përfaqësuesi i lartë i PDSH-së Garip Kaba deklaroi për Gazetën Lajm se kryetari i kësaj partie, Zijadin Sela është në gjendje të rëndë dhe se po mbahet peng nga dy persona. “Edhe pse është në gjendje të rëndë, nuk po lejohet të intervenojë ndihma e shpejtë, kurse Sela po mbahet peng në njërën nga zyrat e Parlamentit nga dy veta”, deklaroi për Gazetën Lajm, Garip Kaba.

Gjithashtu lexo

Shkarkohet Zvërlevski, me 64 vota për dhe asnjë kundër

Kuvendi i Maqedonisë, pas debateve disajavëshe maratonike të deputetëve VMRO-DPMNE-së, e shkarkoi kryeprokurorin publik Marko …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *