Home / Kryesoret / Gazetari që zbuloi origjinën dhe lidhjet greke të Gruevskit (VIDEO)

Gazetari që zbuloi origjinën dhe lidhjet greke të Gruevskit (VIDEO)

 

Ky është një emision i përgatitur nga gazetari Vasko Eftov, i titulluar “Në Qendër” ku ai jep hollësi për lidhshmërinë e liderit të VMRO-DPMNE, Nikolla Gruevski për nga origjina me Greqinë dhe detaje të tjera.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *