Home / Kryesoret / Gazetarja Biljana Sekulovska është sulmuar para Parlamentit

Gazetarja Biljana Sekulovska është sulmuar para Parlamentit

Gazetarja e Nova Tv, Biljana Sekulovska sot është penguar që t`i përcjell ngjarjet tensionuese para Parlamentit, pasi që një grup huliganësh fillimisht verbalist e pastaj fizikisht e kanë sulmuar atë.
Megjithatë, nga Nova Tv thuan se Sekulovska është mirë dhe se nuk është lënduar.

 

Gjithashtu lexo

Stejt Departamenti: Qeverisja e VMRO-së ka nxitur diskriminim fetar në Maqedoni

Grupet religjioze në Maqedoni vlerësojnë se ish-Qeveria e VMRO-DPMNE-së e ka favorizuar Kishën Ortodokse – …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *