Home / Showbiz / Gili ju drejtohet vajzave: Mos bëni siç bëra unë! (Video)

Gili ju drejtohet vajzave: Mos bëni siç bëra unë! (Video)

Gili, një nga këngëtaret më të mira shqiptare ishte pjesë e emisionit Mirage.
Përpos këngëve të reja, marrëdhënien e saj me mediet dhe për jetën private, ajo për gjithë fansat e saj ka ndarë kujtime nga e kaluara, shkruan lajmi.net

Gili ka kujtuar se si u njoftua me Ilirin dhe ka dhënë një mesazh për vajzat.

“Mos bëni siç bëra unë!” Se për çka e ka fjalën ajo, kuptojeni në videon më poshtë!

Gjithashtu lexo

Rita Ora kënaqet në veshjen me fytyrë të Paris Hiltonit (Foto)

Bukuroshja shqiptare, Rita Ora, gjithnjë shfaqet atraktive. Ylli me renome botërore ka publikuar një foto …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *