Home / Showbiz / Gili rrëfen për aksidentin e tmerrshëm (Video)

Gili rrëfen për aksidentin e tmerrshëm (Video)

E ftuar këtë javë në emisionin Mirage ishte edhe këngëtarja Gili. Ajo në intervistën dhënë për emisionin tonë, tregoi për jetën private dhe karrierën e saj.

Ndër të tjera, ajo rrëfeu edhe për ngjarjen më të trishtë në jetën e saj. Ndiqeni videon dhe mësoni se çfarë ngjarje i ka ndodhur Gilit të cilën nuk mund ta harrojë kurrë.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *