Home / Lajme / Kronika e zezë / Gjendet e vdekur një 23 vjeçare në lum

Gjendet e vdekur një 23 vjeçare në lum

jë person është gjetur i vdekur në lumin Erenik, nën urën e “Tabakëve”, në Gjakovë.
Lajmin për kallxo.com e ka konfirmuar Policia.

Sipas komandantit të Stacionit Policor në Gjakovë, Krist Gjokaj, trupi i viktimës është gjetur rreth orës 7:30 të mëngjesit.

Viktima është e gjinisë femërore e moshës rreth 23-vjeçare.

Policia, prokurori dhe mjekësia ligjore ka dalë në vendin e ngjarjes dhe janë duke u marrë me rastin.

Sipas komandantit të Policisë ende nuk dihen shkaqet e këtij rasti.

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *