Home / Lajme / Kronika e zezë / Gjendet trup i pajetë në qendër të Shkupit

Gjendet trup i pajetë në qendër të Shkupit

Sot herët në mëngjes në afersi të objektit të Operës dhe Baletit në Shkup është gjetur një trup i pa jetë.

Trupi është gjetur nga ana e të punësuarve te EVN në afersi te trafostacionit sot ne mengjes rreth ores 8:40.

Nga MPB kanë konfirmuar për rastin por nuk ka më shumë detaje në lidhje me këtë. Policia po bën hetime dhe do te ketë më shumë informacione.

Gjithashtu lexo

Nga shtatori, administrata në dy ndërrime

Pas dy javësh, qytetarët edhe pas orës 16 do të mund të nxjerrin, certifikatën e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *