Home / Lajme / Rajon / Gjendja shëndetësore e ish-kryeministrit Bajram Rexhepit nuk ka ndryshuar

Gjendja shëndetësore e ish-kryeministrit Bajram Rexhepit nuk ka ndryshuar

Gjendja shëndetësore e ish kryeministrit të Kosovës, Bajram Rexhepit mbetet e pa ndryshuar edhe sot, dhe vazhdon të trajtohet në nën përkujdesjen shtuar të mjekëve në Qëndresën Klinike Intensive në QKUK.

“Gjendja shëndetësore e ish ministrit të Punëve të Brendshme, Bajram Rexhepit është pa ndryshuar prej ditës së djeshme. Nuk mundemi me thënë se është gjendje stabile derisa ai po vuan nga një sulm në tru”, theksoi zëdhënësi QKUK-së Shpend Fazliu.

Ish-kryetari i komunës së Mitrovicës, Bajram Rexhepi, ndodhet i shtrirë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës prej pasdites së hënë.

Gjithashtu lexo

Futet për nevoja personale në bunker, burrit i ndryshon jeta përgjithmonë

Ka ndodhur në një fshat të Elbasanit. Burri hyn për nevoja personale në një bunker …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *