Home / Lajme / Botë / Gjermania sërish në ankth…

Gjermania sërish në ankth…

Policia gjermane ka zbuluar disa objekte të dyshimta në dalje të stadiumit Borussia Dortmund. Kjo ka shtuar ankthin dhe frikën e tifozeve, sepse ndodh vetëm një ditë pasi autobusi i ekipit u godit nga tre shpërthime.

Sipas policisë, jashtë stadiumit “Sigma Park Stadium Signal” janë gjetur objekte të dyshimta në kohë që po luhej ndeshja.

Pas ndërhyrjes dhe ekzaminimeve të nevojshme të zyrtarëve dhe ekspertëve, behet e ditur se dalja është i sigurt në këtë moment

Gjithashtu lexo

Tërmet i fortë e goditi pjesën jugore të Altlantikut

Një tërmet me intensitet prej 6,7 ballësh sipas shkallës Rihter e goditi sot pjesën jugore …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *