Home / Lajme / Kronika e zezë / Gjilanasi i bën për spital nënën dhe motrën

Gjilanasi i bën për spital nënën dhe motrën

Një person është arrestuar dje në Gjilan, pasiqë i njëjti pas një mosmarrëveshje me familjarët, kishte rrahur motrën dhe nënën e tij.

Viktimat sipas policisë, kanë pranuar tretman mjekësor, ndërsa me urdhër të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje

Gjithashtu lexo

Plagos kushëririn me thikë, sherr për një vijë uji

Policia e Pukës ka arrestuar një person i cili ka plagosur me thikë dhe mjete të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *