Home / Lajme / Kronika e zezë / Gjyshja dënohet me burgim të përjetshëm

Gjyshja dënohet me burgim të përjetshëm

Në Oklahoma një gjyshe është dënuar me burgim të përjetshëm pasi është shpallur fajtore për abuzimin e mbesës së saj.

Veç tjerash ajo është maskuar si shtrigë dhe e ka terrorizuar vajzën shtatëvjeçare, transmeton Koha

Geneva Robinson është shpallur fajtore për shkak të abuzimit të mbesës së saj.

Zonja 51vjeçare kishte një vit që e abuzonte, e rrihte dhe e digjte me cigare mbesën e saj.

I dashuri i saj 33 vjeç gjithashtu është akuzuar me 30 vite burgim për shkak të rolit të tij neutral.

Prokurori ka postuar video të abuzimit ku shihet teksa zonja Robisnon e ngre zvarrë vajzën e vogël.

Gjithashtu lexo

Kontrollohen lokalet e zhurmshme në Tetovë – (VIDEO)

Të dielën  rreth orës 1.00 pjestarë të policisë nga Sektori për Punë të Brendëshme në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *