Home / Lajme / Kronika e zezë / Goditet me veturë shtetasja e Maqedonisë midis Prishtine

Goditet me veturë shtetasja e Maqedonisë midis Prishtine

Një mashkull shqiptar në Prishtinë derisa ishte duke vozitur me veturë, e ka goditur këmbësoren femër, shtetase të Maqedonisë.

Në raport 24 orësh të Policisë bëhet e ditur se viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për trajtim në QKUK, shkruan Indeksonline.

“I  dyshuari mashkull K/Shqiptar derisa ishte duke drejtuar veturën e tij, ka goditur këmbësoren femër shqiptare shtetase e Maqedonisë. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për trajtim mjekësor në QKUK. Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt” /Indeksonline/

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *